لابراتوار و واحدچاپ عکس

لابراتوار و واحدچاپ عکس

ارسال فایل مشتریان به مجموعه چاپ و لابراتوار پارسا

مشتریان عزیز میتوانند از چند طریق به ارسال فایل اقام نمایند . 1 – با هماهنگی تلفنی و در خواست پیک در محدوده مشخص شده سرویس دهی ، اقدام به ارسال پیک جهت در یافت فایلهای چاپ نمایند ، بدیهی است این مورد جهت ارسال حجم بالا و تعداد زیاد فایلهای چاپی پیشنهاد میشود . 2 – ارسال از طریق پست الکترونیک Album.parsa@gmail.com 3 – ارسال از طریق تلگرام با شماره 09121783925 لازم به ذکر است در صورت ارسال از طریق تلگرام جهت پایین نیامدن کیفیت عکسها از گزینه File هنگام send استفاده نمایید . و یا کل فایل های خود را به صورت زیپ شده ارسال نمایید .
لابراتوار و واحدچاپ عکس

انواع چاپهای لابراتوار پارسا

1 – چاپ روی کاغذهای عکاسی حساس به نور که شامل کاغذ لاستر،سیلک،متالیک و براق میباشد . این چاپها توسط ماشینهای چاپ مجموعه، از عرض 10 الی 76 سانتیمتر تولید شده و بسته به نوع سفارش شما میتواند به صورت آلبوم های ژورنالی،تخته شاسی،قاب عکس ویا تک برگی تحویل گرد . 2 – چاپ فلت بد این قابلیت را دارد کر بر روی انواع سطوح نرم و سختی چون شیشه ، فلز ، چوب ، چرم و غیره انجام شود و بسته به نوع درخواست شما در تولید آلبوم یا دیگر موارد استفاده شود . چاپ اکلیلی ، چاپ طلا یا نقره نیز دستاوردی جدید از مجموعه چاپ پارسا بوده که تنوع محصولات بویژه در رنگ بندی داخلی صفحات آلبومهای عروس می تواند نظر مشتریان را به خود جلب نماید .
لابراتوار و واحدچاپ عکس

واحد چاپ و لابراتوار

لابراتوار پارسا با بکارگيري از سريعترين و با کيفيت ترين دستگاه هاي چاپ دنيا ، اين امکان را براي مشتريان خود فراهم نموده است که بهترين چـاپ موجود را در کوتاه ترين زمــان در اختيار داشته باشند . THETA 76 HS که توانـــايي چاپ سریع عکس تا عرض 76 سانتیمتر را دارا می باشد . این دستگاه با تغـــذيه دارو ، بهترين و سريعــترين ظهور و ثبوت را انجام ميدهد. امکانات تنظيم رنگ و نور اين دستگاه جزو کا ملترين نرم افزارهاي تنظيم رنگ در دنياي چاپ ديجيتال است. تعميرات و نگهداري منظم و دائمي اين دستگاه توسط اين لابراتوار باعث شده است کيـفيت چاپ آن ، هميشه در بالاترين سطح خود باشد. سرعت زياد چاپ اين سيستم ، بسيار به سريع و بموقع چـــاپ شدن عکســــهاي سرمجلسي همکاران کمک مي کند. اين دســـــتگاه بهترين دستگاه ســــــال 2010 اروپا شده است و جزو پر فروشترين دستگاه هاي شرکت DURSTایتالیا است. همچنین دستگاه چاپ 3203 از کمپانی Noritsu نیز در این مجموعه باعث ایجاد هماهنگی و سرعت بالا در واحد آلبوم سازی و ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز گردید تا باشد که همه هنر دوستان و علاقه مندان به این صنعت در همکاری گرم و صمیمانه با این مجموعه لبخند رضایت بر لبانشان جاری شود .